ODRŽANI 42. KARLOVAČKI ZDRAVSTVENI DANI

24. rujna 2021. u Atriju znanja Veleučilišta u Karlovcu te online održani su 42. Karlovački zdravstveni dani posvećeni temi: "Karlovačko zdravstvo u pandemiji COVID-19". Uz uvodne riječi prim. dr. sc. Hrvoja Cvitanovića, predsjednika Organizacijskog odbora, Skup je pozdravila županica Karlovačke županije, gđa. Martina Furdek - Hajdin, ravnatelj Opće bolnice Karlovac, g. Nikša Antica te g. Ivan Štedul, prodekan karlovačkog Veleučilišta. Uvodno plenarno predavanje održao je prof. dr. sc. Ante Silić s Klinike za psihijatriju KBC Sestre milosrdnice s temom: "Mentalno zdravlje i koronapandemija", nakon kojeg su uslijedila dvadest i dva usmena izlaganja o organizacijskim i kliničkim iskustavima u kontekstu pandemije COVID-19. Na Skupu je prezentirana i knjiga "50 godina neurologije i psihijatrije u Općoj bolnici Karlovac". Ovogodišnje Karlovačke zdravstvene dane organizirao je Hrvatski liječnički zbor - Podružnica Karlovac, uz suorganizatore Opću bolnicu Karlovac i Veleučilište u Karlovcu.

Fotogalerija:

1a 2a 3a 4a 5a 6a