ZNANSTVENO - STRUČNI SKUP "KARLOVAČKI BIOETIČKI SUSRETI - ZDRAVLJE OD ROĐENJA DO SMRTI"

Poštovani,

osobito nam je zadovoljstvo pozvati Vas na Znanstveno - stručni skup "Karlovački bioetički susreti - zdravlje od rođenja do smrti" koji će se održati u Domu Oružanih snaga Hrvatske vojske Zrinski, u petak, 3. prosinca 2021. s početkom u 09,30 sati. Registracijski pult bit će otvoren od 09,00 sati.
Sudjelovanje je omogućeno svim aktivnim i pasivnim sudionicima isključivo uz predočenje važeće COVID potvrde ili negativnog BAT/PCR testa te pridržavanje svih epidemioloških mjera.
Sudjelovanje na Skupu bodovano je sukladno Pravilniku Hrvatske liječničke komore i Hrvatske komore medicinskih sestara.

Integralni dio Skupa predstavlja i izložba: (ne)ispričano koju je moguće razgledati od 2. do 16. prosinca 2021. u Gradskom kazalištu Zorin dom Karlovac. Izložba se organizira u povodu Mjeseca borbe protiv ovisnosti, a predstavlja radove pacijenata Dnevnih bolnica Odjela za psihijatriju Opće bolnice Karlovac nastale tijekom njihova liječenja u okviru radno-okupacijske terapije.

U privitku Vam dostavljamo Program i Zbornik sažetaka Skupa, kao i Katalog Izložbe sa svim detaljima.

Radujemo se susretu s Vama!
Organizacijski i Znanstveni odbor

Zbornik